Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело живлення Li-Ion, 20 В ; Довжина ножа 55 см; Максимальний діаметр гілок 18 мм; Вага 2.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Немає |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Щітковий, Li-Ion, 20 |
| Довжина ножа | 55 см |
| Максимальний діаметр гілок | 18 мм |
| Поворотна задня ручка | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструменту | акумуляторний |
| Тип ножа | Подвійний |
| Штанга | Немає |
- Ціна: 6 499 ₴






