
Полотно пильне для деревини DeWALT DT2217
- В наявності
- Код: DT2217
424,84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (96) 173-53-84
- +380 (95) 143-67-77
- +380 (67) 681-28-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики DT2217
| Виробник | DeWALT |
| Країна-виробник | США |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Серія | Extreme |
| Матеріал полотна | BiM |
| Загальна довжина полотна, мм | 100 |
| Робоча довжина полотна, мм | 75 |
| Крок зубів, мм | 2.5 |
| Максимальна товщина матеріалу, мм | 30 |
| Тип різання | прямий |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Застосування | тверда деревина ⁄ ДСП ⁄ фанера |
| Кількість, шт | 10 |
| Упаковка | блістер |
| Комплектація | ✔ Полотно пильне для деревини - 3 шт |
Габаритні розміри упаковки DT2217
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 170 | 73 | 3 |
Особливості DT2217
✔ Чисте, швидке і точне розпилювання.
✔ Деревина, фанера, столярні щити, ламінат і пластмаса товщиною до 30 мм.
✔ Надзвичайно довгий термін служби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Застосування | дерево та пластмаса |
| Максимальна глибина різання | 30 мм |
| Робоча довжина | 75 мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Відстань між зубами | 2.5 мм |
| Материал полотна | біметалева |
- Ціна: 424,84 ₴
