влевовправо

Електрична Затиральна машина для бетонних підлог + ЗНИЖКА 5% Кентавр 3М-60Е
- Немає в наявності
- Код: 152649
30 939 ₴
+380 (96) 173-53-84
- +380 (95) 143-67-77
- +380 (67) 681-28-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Затиральна машина електрична |
Особливості моделі Кентавр 3М-60Е:
- ергономічність, зручність і простота в експлуатації та обслуговування;
- потужний електродвигун;
- надійний редуктор для тривалої роботи машини;
- регульована по висоті рукоятка;
- регулювання кута нахилу лопатей;
- лопаті і затиральний диск в комплекті.
Характеристики
| Тип двигуна | Електричний однофазний |
| Напруга, В | 220 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Матеріал обмотки двигуна | Мідь |
| Швидкість затирання, об/хв | 50-100 |
| Діаметр області затирання, мм | 600 |
| Кількість лопатей, шт | 4 |
| Габарити упаковки, мм | 650х650х650 |
| Маса нетто/брутто, кг | 69,0/79,0 |
| Характеристики електродвигуна | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 69 кг |
| Основні | |
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр загладжувального диску | 600 мм |
| Частота обертання диска/лопатей | 100 об/хв |
| Кількість лопатей | 4 шт. |
| Тип затирочної машини | Однороторна |
| Кут нахилу лопатей | 15 град. |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електричний |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | Vitals |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торговельна марка | Vitals |
- Ціна: 30 939 ₴






