УВАГА! При оформленні замовлення по промокоду Ви гарантовано отримаєте знижку 10%
При оформленні замовлення через Кошик введіть промокод sale10 ціна зміниться автоматично і Ви продовжите оформлення замовлення вже зі знижкою, або по телефону повідомте менеджеру промокод і він оформить замовлення зі знижкою 10%
Промокодом можливо скористатися при купівлі товару які йдуть без знижок, на товари зі знижками, до знижки додатково від 2-5%
Особливості моделі Кентавр КДГ505EК:
- матеріал ротора і статора генератора – 100% мідь;
- стабільність роботи в усьому діапазоні завантажень;
- ручний і електричний стартери;
- автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR);
- тривалий час безперервної роботи;
- вихід постійного струму 12 В;
- датчик низького рівня масла в картері двигуна;
- низька витрата палива – 270 гр/кВт*год;
- транспортувальні колеса.
Генератор дизельний Кентавр КДГ-505ЕК з електричним стартером – чудовий варіант для забезпечення вас електроенергією в тих випадках, коли скористатися стаціонарною електромережею немає можливості.
Ця електростанція в умовах інтенсивної експлуатації здатна вирішити велику кількість побутових завдань – бути в якості аварійного або резервного джерела освітлення, а також забезпечувати електричною енергією споживачів однофазного змінного струму напругою 220 вольт.
Завдяки економічному двигуну, надійному електричному генератору і місткому паливному баку електростанція Кентавр КДГ-505ЕК здатна без зупинки виробляти електричний струм на протязі тривалого періоду часу.
Генератор дизельний забезпечений електричним стартером і сучасним автоматичним регулятором напруги, який забезпечить стабільність вихідної напруги в усьому діапазоні допустимих навантажень. Дану модель можна використовувати для електроживлення складного електронного обладнання, засобів зв'язку, а також спеціальних та побутових споживачів (комп'ютерів, телевізорів, опалювальних котлів).
З метою запобігання пошкодженню двигуна у разі недостатньої кількості масла в картері, передбачена аварійна система – при низькому рівні масла в картері система захисту зупинить двигун, тим самим попередить його пошкодження.
Завдяки компактним габаритним розмірам, відносно невеликій вазі і наявності транспортувальних коліс генератор дизельний Кентавр КДГ-505ЕК сміливо можна називати мобільним.
Характеристики
| Номінальна напруга, В | 220 |
| Номінальна частота змінного струму, Гц | 50 |
| Номінальна потужність змінного струму, кВт | 5,0 |
| Максимальна потужність змінного струму, кВт | 5,5 |
| Коефіцієнт потужності (cos Φ) | |
| Вихід постійного струму, 12 В / 8,3 А | Є |
| Автоматичний регулятор напруги (AVR) | Є |
| Тип двигуна | 4-тактний одноциліндровий |
| Тип охолодження | |
| Потужність двигуна, к.с. | 9,0 |
| Робочий об'єм двигуна, куб. см | 418 |
| Система запуску двигуна | Електро і ручний стартер |
| Ємність паливного бака, л | 15 |
| Тривалість безперервної роботи, ч | 9 |
| Мінімальна витрата палива, гр/кВт*год | 270 |
| Рівень шуму, дБ | 89 |
| Габарити упаковки, мм | 730х520х665 |
| Маса нетто/брутто, кг | 101,0/107,0 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 418 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 730 мм |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 665 мм |
| Вага | 101 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
- Ціна: 42 607 ₴



