Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Інструмент має три режими роботи для виконання різних видів будівельних операцій з різноманітними матеріалами.
Електронний регулятор, вбудований у пускову клавішу, потрібен для плавної зміни кількості обертів і потужності в залежності від характеру виконуваних робіт. Перемикач напрямку обертання (реверс) змушує бур обертатися у протилежному напрямку. Якщо бур застряг у стіні, це дозволить витягти його без шкоди для інструмента і робочої конструкції. Завдяки пилозахищеному патрону під змінні насадки з хвостовиком SDS-plus є можливість моментальної зміни насадок і забезпечення максимального терміну служби виробу. Шнур довжиною три метри забезпечує віддаленість робіт від розетки. |
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀![]() |
- Три режими роботи
- Електронне регулювання швидкості обертання
- Реверс
- Система кріплення інструмента SDS-plus
- Довжина електрошнура 3 метри
- Перфоратор ручний електричний TRH-1040
- Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
- Гарантійний талон
- Додаток №1 (Перелік сервісних центрів)
- Передня рукоятка
- Піка
- Долото
- Бур Ø 8 мм
- Бур Ø 10 мм
- Бур Ø 12 мм
- Обмежувач глибини буріння (глибиномір)
- Кейс для транспортування та зберігання
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Максимальна потужність, Вт | 1040 | |
| Номінальна напруга, В~ | 220 ± 10% | |
| Номінальна частота, Гц | 50 | |
| Система фіксації | SDS-plus | |
| Швидкість обертання шпинделя, об/хв | 0-1250 | |
| Кількість ударів, уд/хв | 0-5600 | |
| Енергія удару, Дж | 2,8 | |
| Вага нетто/брутто, кг | 3,2/5,35 | |
| Електродвигун | однофазний колекторний з подвійною ізоляцією | |
| Клас виробу | ІІ |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1040 Вт |
| Вага | 3.2 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | Tekhmann |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна кількість ударів | 5600 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 1250 об/хв |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Максимальна сила удару | 2.8 Дж. |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 613 ₴










