Дворежимний перфоратор «бочкового» типу обладнаний потужним двигуном 1 800 Вт з великою силою удару 10 Дж. Швидкість ударів регулюється в діапазоні 1300-3200 уд/хв.
Компактні розміри, відмінні функціональні можливості та висока надійність конструкції дозволяють ефективно використовувати цю модель для свердління з ударом і довбання.
Система фіксації змінного інструменту SDS-max, оснащена додатковим напрямних пазом, який забезпечує більш надійну фіксацію інструменту і призначений спеціально для оброблення різного рівня складності. SDS-max дозволяє швидко і легко замінити бур в разі його ламання або зміни завдання, вона також більш ефективна в ударних роботах, ніж кулачковий патрон.
Запобіжна муфта від’єднує привід під час блокування свердла для забезпечення безпеки під час робіт.
Перфоратор відмінно збалансований, зручно і впевнено лежить в руці, а також оснащений системою гасіння вібрацій. Прогумована ергономічна ручка може повертатися на 360° для зручності в роботі.
У комплект постачання крім самого перфоратора входять три бури, два зубила, пилозахисна насадка, ємність з маслом, комплект інструментів, обмежувач глибини та вугільні щітки. Весь набір упакований в зручний кейс з міцного пластику з металевими застібками, в якому буде зручно не тільки зберігати інструмент, але і транспортувати його.
Особливості
- Система фіксації SDS-max
- Запобіжна муфта
- Кривошипний механізм удару
- Регулювання швидкості
- Система гасіння вібрацій
- Гумові ергономічні накладки
- Режими роботи: свердління з ударом, довбання
- Гумовий електропровід довжиною 3 м
- Покращений кейс з металевими засувками
- Набір бурів і зубил (3 бура, 2 зубила)
- Пилозахисна насадка
- Ємність з маслом
- Комплект інструментів
- Обмежувач глибини
- Вугільні щітки
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Максимальна потужність, Вт | 1800 | |
| Швидкість обертання шпинделя, об/хв | 230-550 | |
| Енергія удару, Дж | 10 | |
| Система фіксації | SDS-MAX | |
| Максимальний струм, А | 8,2 | |
| Номінальна напруга, В | 220 ±10% | |
| Номінальна частота струму, Гц | 50 | |
| Частота ударів, уд/хв | 1300-3200 | |
| Рівень звукової потужності, дБА, не більше | 102 | |
| Тип системи компенсації вібрації | рухомий механічний демпфер | |
| Вага нетто/брутто, кг | 5,8/10,3 | |
| Електродвигун | однофазний колекторний з подвійною ізоляцією | |
| Клас виробу | ІІ |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Вага | 5.8 кг |
| Тип патрона | SDS-max |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Tekhmann |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна кількість ударів | 3200 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 550 об/хв |
| Максимальна сила удару | 10 Дж. |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 690 ₴

