влевовправо

Кущоріз-ножиці акумуляторний STIGA SGM102AE
- В наявності
- Код: SGM102AE
7 499 ₴
+380 (96) 173-53-84
- +380 (95) 143-67-77
- +380 (67) 681-28-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики SGM102AE
| Виробник | STIGA |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Двигун | Щітковий, Li-Ion, 10.8 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Штанга | немає |
| Довжина ножа, см | 18 |
| Тип ножа | Подвійний |
| Максимальний діаметр гілок, мм | 8 |
| Поворотна задня ручка | є |
| Антивібраційна система | немає |
| Вага, кг | 0.65 |
| Комплектація | ✔ Акумулятор - 1 шт ✔ Зарядний пристрій - 1 шт ✔ Насадка - кущоріз - 1 шт ✔ Насадка - ножиці - 1 шт |
Габаритні розміри упаковки SGM102AE
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 370 | 145 | 145 |
Особливості SGM102AE
✔ Маленький і простий у використанні акумуляторний інструмент STIGA SGM102AE включає в себе 2 функції для повсякденної роботи в саду: 16-кусково кущова лезо для обрізки невеликих живоплотів і дерев, що виконують точну обробку.
✔ 8 мм трав’яний клинок для завершення обробки будь газонної кордону.
✔ Телескопічну ручку можна придбати окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Німеччина |
| Загальні | |
| Вага | 0.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Щітковий, Li-Ion, 10.8 |
| Тип інструменту | акумуляторний |
| Антивібраційна система | Немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Поворотна задня ручка | Да |
| Максимальний діаметр гілок | 8 мм |
| Довжина ножа | 18 см |
| Штанга | Немає |
| Тип ножа | Подвійний |
- Ціна: 7 499 ₴









