
Віброплита з реверсом Hyundai HPC 450R, реверсивна
- В наявності
- Код: 920307
62 676 ₴
- +380 (95) 143-67-77
- +380 (67) 681-28-14
УВАГА! При оформленні замовлення по промокоду Ви гарантовано отримаєте знижку 7%
При оформленні замовлення через Кошик введіть промокод sale7 ціна зміниться автоматично і Ви продовжите оформлення замовлення вже зі знижкою, або по телефону повідомте менеджеру промокод і він оформить замовлення зі знижкою 7%
| Віброплита з реверсом |
- надійний двигун забезпечує якісну роботу при великих навантаженнях і частому використанні;
- обладнаний повітряним фільтром, який ефективно захищає від попадання у внутрішню систему для довгого терміну служби;
- завдяки частим вібраційним ударам з силою 14 kH забезпечують хороше утрамбування поверхні, виганяючи повітряний простір з нижніх шарів;
- забезпечує ущільнення ґрунту або піску до 30 см в глибину, що дозволяє виконувати ущільнення шарами, працювати при засипці ям тощо;
- швидкий запуск двигуна за допомогою ручного стартера дозволить миттєво приступити до роботи
- швидкість руху плити 21 м / хв;
- широка сталева платформа обробляє досить швидко великі площі поверхні;
- за допомогою вулканічного килимка можна виконувати роботи по тротуарній плитці, каменю і бруківці, для створення ідеально рівних тротуарів;
- прогумована рукоятка забезпечує зручне управління плитою.
Hyundai HPC 450R - надійна виброплита, яка дасть змогу зробити тротуари і дороги для довгих років експлуатації без просідання і вибоїн.
Комплектація:- Вібраційна плита
- Вулканічний килимок
- Комплект з'єднання
- Керівництво з експлуатації
- Упаковка
Вібраційна плита HPC 450R, HYUNDAI, Офіційний імпортер
Характеристики
Будівельна техніка
Потужність, к.с.6,5
Відцентрова сила, кН22
Розмір робочої пластини, мм660х380
Тип запускуручний
Маса, кг140
Об'єм масляного картера, л0,6
Об’єм паливного баку, л3,6
Середня витрата палива, г/год395
ДвигунHYUNDAI IC 200
Частота вібрації, уд/хв4600
Об’єм камери згорання, см. куб.196
Максимальна швидкість руху, м/хв20
Продуктивність, м/год450
Глибина ущільнення, см50
Резервуар для води-
Вулканічний килимок+
Транспортувальні колеса+
Реверс+
Габарити (ДхШхВ), см47х108х84
Гарантія12 місяці * * - детальні умови гарантії шукайте в гарантійному талоні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Відцентрова сила | 22 кН |
| Довжина робочої поверхні | 660 мм |
| Ширина робочої поверхні | 380 мм |
| Глибина ущільнення | 50 мм |
| Продуктивність вібромашини | 20 м/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1080 мм |
| Висота | 470 мм |
| Вага | 130 кг |
| Довжина | 840.0 |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торговельна марка | Hyundai |
| Країна виробник | Корея |
- Ціна: 62 676 ₴




