
Трамбівка для плитки Hyundai HPC 450W
- В наявності
- Код: 920308
41 063 ₴
- +380 (95) 143-67-77
- +380 (67) 681-28-14
УВАГА! При оформленні замовлення по промокоду Ви гарантовано отримаєте знижку 7%
При оформленні замовлення через Кошик введіть промокод sale7 ціна зміниться автоматично і Ви продовжите оформлення замовлення вже зі знижкою, або по телефону повідомте менеджеру промокод і він оформить замовлення зі знижкою 7%
| Трамбівка для плитки |
- надійний двигун забезпечує якісну роботу при великих навантаженнях і частому використанні;
- обладнаний повітряним фільтром, який ефективно захищає від попадання у внутрішню систему для довгого терміну служби;
- завдяки частим вібраційним ударам з силою 14 kH забезпечують хороше утрамбування поверхні, виганяючи повітряний простір з нижніх шарів;
- забезпечує ущільнення ґрунту або піску до 30 см в глибину, що дозволяє виконувати ущільнення шарами, працювати при засипці ям тощо;
- швидкий запуск двигуна за допомогою ручного стартера дозволить миттєво приступити до роботи
- швидкість руху плити 21 м / хв;
- широка сталева платформа обробляє досить швидко великі площі поверхні;
- за допомогою вулканічного килимка можна виконувати роботи по тротуарній плитці, каменю і бруківці, для створення ідеально рівних тротуарів;
- прогумована рукоятка забезпечує зручне управління плитою.
Hyundai HPC 450W - надійна виброплита, яка дасть змогу зробити тротуари і дороги для довгих років експлуатації без просідання і вибоїн.
Комплектація:- Вібраційна плита
- Вулканічний килимок
- Комплект соединения
- Керівництво з експлуатації
- Упаковка
Вібраційна плита HPC 450W, HYUNDAI, Офіційний імпортер
Характеристики
Будівельна техніка
Потужність, к.с.6,5
Відцентрова сила, кН18
Розмір робочої пластини, мм620х450
Тип запускуручний
Маса, кг95
Об'єм масляного картера, л0,6
Об’єм паливного баку, л3,6
Середня витрата палива, г/год395
ДвигунHYUNDAI IC 200
Частота вібрації, уд/хв4750
Об’єм камери згорання, см. куб.196
Максимальна швидкість руху, м/хв20
Продуктивність, м/год450
Глибина ущільнення, см30
Резервуар для води+
Вулканічний килимок+
Транспортувальні колеса+
Реверс-
Габарити (ДхШхВ), см52х70х81
Гарантія12 місяці * * - детальні умови гарантії шукайте в гарантійному талоні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Відцентрова сила | 18 кН |
| Довжина робочої поверхні | 620 мм |
| Ширина робочої поверхні | 450 мм |
| Глибина ущільнення | 30 мм |
| Продуктивність вібромашини | 20 м/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 520 мм |
| Вага | 95 кг |
| Довжина | 810.0 |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торговельна марка | Hyundai |
- Ціна: 41 063 ₴




