Модель Vitals Professional Dz 3020XC multi відноситься до професійної лінійки торцювальних пил і розрахована на постійні тривалі і високі навантаження. Вона надійна в роботі, має сучасний дизайн, зрозуміла і проста у використанні, і в обслуговуванні.
Конструктивні особливості Vitals Professional Dz 3020XC multi
Ця торцювальна пилка складається з металевої бази, механізмів регулювання кута і глибини пропилу, рухомої частини з маятниковим шарніром. На цій рухливій частині розміщена рукоятка, рухомий і нерухомий захисні кожухи, електричний двигун з редуктором. На його валу кріпиться ріжучий диск (дискова пила).
Джерелом електроживлення торцювальної пили служить однофазна мережа змінного струму напругою 230 В і частотою 50 Гц. Заземлення не потрібне, оскільки цей інструмент має подвійну ізоляцію частин, що перебувають під напругою.
Серед переваг Vitals Professional Dz 3020XC multi – функція настільного розпилювання і двигун з гальмом.
В комплектації: набір ключів, ріжучий диск – 80Т, шкала кутів, пилозбірний з'єднувач, знімний розширювач столу – 2 шт., поздовжній упор, затиск-струбцина.
Характеристики
| Напруга, В | 230 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Частота обертання холостого ходу,об/хв | 4200 |
| Діаметр відрізного диска, мм | 305 |
| Діаметр посадочного отвору відрізного диска, мм | 30,0 |
| Максимальні кути повороту столу, град | -45...0...+45 |
| Максимальні кути нахилу стійки, град | -45...0...+45 |
| Фіксовані кути повороту столу, град | -45; -30; -22,5; -15; 0; +15; +22,5; +30; +45 |
|
Максимальний перетин перерезаемой деталі (ВхШ), мм |
170 х 85 |
| Габарити упаковки, мм | 520х520х405 |
| Маса нетто/брутто, кг | 21,5/23,0 |
Дриль-шуруповерт акумуляторна Vitals Professional AUp 18/0tli Brushless
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4200 об/хв |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Латвія |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торговельна марка | Vitals |
- Ціна: 13 189 ₴






