влевовправо

Мультиінструмент (кущоріз, висоторіз) акумуляторний STIGA MT100eKit
- Немає в наявності
- Код: MT100eKit
11 069 ₴
+380 (96) 173-53-84
- +380 (95) 143-67-77
- +380 (67) 681-28-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики MT100eKit
| Виробник | STIGA |
| Країна-виробник | Китай |
| Довжина ножа, см | 45.5 |
| Максимальний діаметр гілок, мм | 18 |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Тип ножа | Подвійний |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Двигун | Щітковий, Li-Ion, 20 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Штанга | є |
| Вид штанги | розбірна та телескопічна |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8 |
| Паз шини | 1.3 |
| Кількість ланок ланцюга | 33 |
| Швидкість ланцюга, м/с | 5 |
| Загальна довжина інструменту без шини, см | 254 |
| Вага, кг | 4.67 |
| Комплектація | ✔ Акумулятор - 1 шт ✔ Зарядний пристрій - 1 шт |
Габаритні розміри упаковки MT100eKit
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 2540 | 90 | 170 |
Особливості MT100eKit
✔ MT100eK - це акумуляторний багатофункціональний інструмент із акумулятором 20V, ідеально підійде для підрізання кущів, живоплотів та обрізання гілок дерев, дозволяючи без зусиль перемикатися між цими завданнями завдяки своїй універсальності.
✔ Ергономічний дизайн ручки та положення акумулятора дають багато простору для маневрування.
✔ Просто витягніть 55-сантиметровий подовжувач до потрібної довжини – досягаючи максимальної висоти 2,75 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Щітковий, Li-Ion, 20 |
| Тип інструменту | акумуляторний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість ланок ланцюга | 33 |
| Поворотна задня ручка | Немає |
| Максимальний діаметр гілок | 18 мм |
| Тип штанги | розбірна та телескопічна |
| Довжина ножа | 45.5 см |
| Штанга | Да |
| Тип ножа | Подвійний |
| Швидкість ланцюга | 5 м/с |
| Загальна довжина інструмента без шини | 254 |
| Паз шини | 1.3 мм |
- Ціна: 11 069 ₴








